• Pierwszy dzień wiosny

       W dniu 23 marca 2010 roku  z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole odbył się konkurs talentów. Wystąpili uczniowie z klas I-VI. Dzieci prezentowały  swoje talenty w dziedzinie: tańca, śpiewu, malarstwa oraz występów kabaretowych. Wszystkie występy były bardzo ciekawe i przyniosły dużo śmiechu i wrażeń . Dla wszystkich uczestników były przygotowane piękne nagrody m.in: przybory szkole, zestaw do malowania, piłki oraz paletki do ping ponga.

      Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

    • 27.01.2010 Ferie zimowe - 01.02.2010 - 14.02.2010. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku, super pogody, dużo sniegu i miłych wsponień :)
    • 17.12.2009 Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego!

      W dniu 15.12.2009 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. I miejsce zajęła uczennica klasy V - Brygida Dębowska; II miejsce zdobyła uczennica kl. IV - Hanna Pałka; III miejsce zdobył uczen klasy IV - Bartosz Szewczyk; Wyróżnienie zdobył uczeń klasy VI - Michał Iwanicki.

      Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie!
    • 17.12.2009 W dniu 22 grudnia 2009 roku zapraszamy wszystkich Rodziców na szkolne przedstawienie "Jasełka" oraz wspólne śpiewanie kolęd.
      Przedstawienie rozpoczyna się o godzinie 9.30 (we wtorek).

      Serdecznie zapraszamy!
    • Otwarcie boiska w Psarach

      27.09.2009 29 września nasza szkoła bierze udział w uroczystościach otwarcia boiska sportowego na osiedlu w Psarach. Jest to dla nas bardzo ważna uroczystość, ponieważ będziemy teraz bezpiecznie rozgrywać mecze piłki nożnej, siatkowej i koszykówki bez obawy, że piłka "wyląduje" na ulicy lub podwórku sąsiada:)
    • Sprzątanie świata

      27.09.2009 28 września w naszej Szkole odbedzie się akcja "Sprzątanie świata" - kolejny rok z kolei dbamy o to, aby nasze otoczenie było schludne, i mamy nadzieję, że nie jest to tylko od świątra:)
    • Zebranie z rodzicami

      17.11.2009 Dnia 25.11.2009r. o godz.17.00 odbędzie się zebranie z rodzicami dla klas 0-3, a od 17.00 - 19.00 odbędą się konsultacje dla Rodziców klas 4-6.
      Serdecznie zapraszamy.
    • Rok szkolny 2009/10 już się rozpoczął.

      03.09.2009
      Właśnie rozpoczął się rok 2009/10 to nieprawdopodobne, że dwa miesiące minęły jak w
      mgnieniu oka, wydaje się, że kilka dni temu było zakończenie roku 2008/09,
      a teraz w szkole jest coraz trudniej, im starsza klasa, tym trudniejsza.
    • Obchody 31 rocznicy pontyfikatu patrona szkoły Jana Pawła II

      24.09.2009 16 października 2008 roku odbyły się uroczyste obchody rocznicy pontyfikatu Jana Pawła II - patrona szkoły. W tym dniu odbyło się także pasowanie na pierwszoklasistę.
    • 28.09.2010
    strona:

    Kontakt

    • Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Psarach
      Główna 40
    • tel. 071 3878692
      NIP: 9151605007
      Reg. 001181191

    Galeria zdjęć