W dniu 23 marca 2010 roku z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole odbył się konkurs talentów. Wystąpili uczniowie z klas I-VI. Dzieci prezentowały swoje talenty w dziedzinie: tańca, śpiewu, malarstwa oraz występów kabaretowych. Wszystkie występy były bardzo ciekawe i przyniosły dużo śmiechu i wrażeń . Dla wszystkich uczestników były przygotowane piękne nagrody m.in: przybory szkole, zestaw do malowania, piłki oraz paletki do ping ponga.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.