• 17.01.2017

      Moduł Świetlica został zmodyfikowany

    • Lekcja szybkiego czytania

      Lekcja szybkiego czytania

      Szanowni Państwo, w naszej szkole w najbliższy poniedziałek o 17.30 odbędzie się bezpłatna lekcja szybkiego czytania organizowana wspólnie ze Stowarzyszeniem Biegłych Czytelników "Sowa". Aby wziąć w niej udział, należy zarezerwować sobie miejsca smsem na numer 504 226 481. Zapraszamy wszystkich chętnych. Dzieci przychodzą z Rodzicami. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

    • Dni wolne od zajęć

      Dni wolne od zajęć

      Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2016/17

       

      Dni wolne od zajęć - najbliższy wolny dzień to 02.01.1017 r.

      Wybrane dni wolne

                             

      02.01.2017 r.; 02.05.2017 r.; 16.06.2017 r.                               
      Ferie zimowe 13-26 luty 2017 r.
      Przerwa świąteczna 23.12.2016 r. - 02.01.2017 r.
      Wiosenna przerwa świąteczna 13-18.04.2017 r.
         

       

       

       

       

       

       

    • Protokół z wyboru ofert

      Protokół z wyboru ofert

                            

    • Zadania adwentowe

      Zadania adwentowe

      Uwaga!

      Zadania adwentowe z bibliotecznego kalendarza adwentowego będą umieszczone w gablocie przy bibliotece (zadań nie zabieramy tylko przepisujemy!)

      Zeszyty z zadaniami proszę składać w czwartek 22 grudnia do biblioteki (otworzę bibliotekę na przerwach, tylko, aby odebrać zeszyty).

    • SUKCES AKCJI „SZLACHETNA PACZKA"

      SUKCES AKCJI „SZLACHETNA PACZKA"

      W imieniu całej Społeczności Szkolnej składam serdeczne podziękowania wszystkim osobom i firmom zaangażowanym w tegoroczną akcję „Szlachetna Paczka”.

      Dzięki Państwa szlachetności i wielkiemu sercu dwie Rodziny otrzymały pomoc. Udało się zapewnić wszystkie produkty z listy potrzeb!

      Prócz artykułów spożywczych i chemii domowej, które przynosiliście Państwo do szkoły, zbiórka pieniężna zamknęła się kwotą 2589,63 zł. Pieniądze te przeznaczono na zakup dwóch ton opału, bony zakupowe do Castoramy, sklepów odzieżowych i AGD.

      Państwa postawa przywróciła nadzieję i wiarę w dobroć ludzką tym, którzy dziś znaleźli się w potrzebie. Dzięki Wam dla dwóch Rodzin te święta będą wyjątkowe!

      Szczególne podziękowania kieruję dla Pań z Rady Rodziców, które nie szczędziły własnego czasu, sił i środków, aby wszystko skompletować, popakować i dostarczyć do adresatów.

      „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”

      Z wyrazami szacunku:

      Jarosław Andrzejczak

      Dyrektor Szkoły

    • "Kiermasz Świateczny"

      "Kiermasz Świateczny"
      Piątkowy Kiermasz Bożonarodzeniowy!!!
      Dzięki tak licznemu zaangażowaniu i pracy Rady Rodziców oraz uczniów naszej szkoły, którzy wykonali piękne ozdoby, choinki, zawieszki, upiekli przepyszne ciasta,na naszym piątkowym Kiermaszu Bożonarodzeniowym udało się uzbierać kwotę 2208,20zł. Bardzo serdecznie dziękujemy, bez Was to wszystko nie udałoby się. DZIĘKUJEMY 

       

      więcej zdjęć na facebooku:)

                                          

                                       

    • ADWENTOWA BIBLIOTEKA

      ADWENTOWA BIBLIOTEKA

      Od dzisiaj (28 listopada) rusza projekt biblioteki szkolnej. Każdy uczeń może wziąć w nim udział. Wystarczy założyć zeszyt adwentowy i codziennie dokumentować wykonywane zadania (słodyczeniestety we własnym zakresie J). Zadania będą umieszczane tylko na kalendarzu adwentowym znajdującym się
      w bibliotece oraz na stronie internetowej szkoły (zakładka biblioteka szkolna – konkursy). Tam również znajdują się szczegóły dotyczące projektu.

      Zapraszam

      Joanna Prokop (nauczyciel bibliotekarz)

    • DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

      DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

      25 listopada dzieci z grupy przedszkolnej gościły niecodziennych gości. W odwiedziny do szkoły przyszły i przyjechały misie,  żyrafy, myszki i inne kochane przytulaki. Były wspólne zabawy, tańce, opowieści o przyjaźni. Na zakończenie dnia uczniowie wykonali filcowe serduszka dla swoich ukochanych przyjaciół.

       

       

    • 27.11.2016

      Moduł Świetlica został zmodyfikowany

    • DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - 25.11.2016 r.

      DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - 25.11.2016 r.

      25 listopada - DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

       z tej okazji już od 17 listopada dzieci biorą udział w projekcie:

      Mój dzień z Panem Misiem

      Znalezione obrazy dla zapytania miś i dziecko kolorowanka

       

       

      Pan Miś chce poznać dzieci z kl. „0”,
      dlatego codziennie będzie odwiedzał każde dziecko w domu.

      Każdego dnia Pani Dorotka wylosuje dziecko, które po lekcjach zabierze Pana Misia do domu. Uczeń w domu narysuje, jak spędził czas z misiem. Następnego dnia przyniesie Pana Misia i swoje dzieło. Prace zostawiamy u Pani Dorotki.

      Kiedy Pan Miś odwiedzi wszystkie chętne dzieci wszyscy będą mogli obejrzeć wystawę prac uczniów.

      Joanna Prokop (nauczyciel bibliotekarz)

      Dorota Kasprzak-Suwaj (wychowawca kl. 0)

           Pan Miś odwiedził już Ksawerego, Doriana, a w poniedziałek pojechał do domu Alana. U kogo będzie gościł zobaczymy już wkrótce.

       

      Serdecznie zapraszam wszystkie misie dzieci klasy zero do odwiedzenia nas w piątek 25.11.2016 i spędzenia z nami miłego dnia.

       

    • Szlachetna paczka

      Szlachetna paczka

      Szkoła w porozumieniu z Radą Rodziców po raz drugi przystąpiła do akcji Szlachetna Paczka.  Ogłoszenia zamieszczone są w holu szkoły na tablicy informacyjnej. Prosimy nie przechodzić obojętnie i zaangażować się w miarę możliwości!

      W tym roku chcemy wesprzeć dwie rodziny, szczegółowy opis potrzb wybranych rodzin znajduje się w załaczniku:

      Rodzina_1.doc

      Rodzina_2.doc

    • Wyniki konkursu "Pokażcie nam swoją małą „Alma Mater” II Edycja".

      Wyniki  konkursu "Pokażcie nam swoją małą „Alma Mater” II Edycja".

      W tym roku uczniowie klasy V: Amelia Pastor, Daria Handke, Hania Kostecka, Klaudia Kamaj, Daria Handke i Kacper Tora wzięli udział w konkursie "Pokażcie nam swoją małą „Alma Mater” II Edycja". 
      Organizatorem konkursu jest Fundacja Hotele Polskie Dzieciom. 
      Spośród 670 prac Komisja Konkursowa przyznała po 6 I, II i III miejsc. Praca naszych uczniów zdobyła III miejsce.

       

                                                                    



      Serdecznie gratulujemy.

    • Rodzinne warsztaty świąteczne

      Rodzinne warsztaty świąteczne

      Rodzinne Warsztaty Świąteczne: "/dla kl. 0 i II B/"

      1 grudnia 2016

      (czwartek)

      od godziny 17.00

      serdecznie zapraszam naszych uczniów oraz ich rodzinę, przyjaciół lub rodzeństwo na Bożonarodzeniowe warsztaty. W tym roku tematem głównym jest ZIMOWY ANIOŁ wykonany z ciepludkich rękawiczek, skarpetek, zapomnianych sweterków i kocyków. Bardzo proszę o przyniesienie takich "tkaninek". Dzięki temu każdy anioł będzie jedyny i nie powtarzalny. Oczywiście zapewniamy także materiały na miejscu. Będzie też można wykonać inne ozdoby świąteczne. Cena za zajęcia to 7zł . Jest to kwota na zakup innych potrzebnych elementów.

      Bardzo proszę o zgłaszanie do 24 listopada kto jest chętny aby przygotować niezbędną ilość rzeczy.

      ZAPRASZAM

      Dorota Kasprzak-Suwaj

    • Konkurs z nagrodami dla Rodziców!

      Konkurs z nagrodami dla RODZICÓW (szczegóły w kodzie QR)

       konkurs_rodzice.doc

    • XI Międzynarodowy konkurs Bóbr Benjamin

      09.11.2016

      "XI Międzynarodowym konkursie Bóbr Benjamin" - uczniowie z klasy 5 i 6 podczas rozwiązywania zadań. Powodzenia!

         

    • 11 listopada - Dzień Niepodległości

       

    • Ogólnopolski konkurs historyczny im. Majora Marka Gajewskiego

      07.11.2016

      Uczniowie z klasy 5 i 6 wzięli udział w szkolnej edycji konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od konferencji barskiej do powstania styczniowego - za wolność Waszą i Nasz".

      Do II etapu konkursu powiatowego  zakwalifikowała się Amelia Pastor z klasy 5 uzyskując wynik 92%.  Gratulujemy i trzymamy kciuki:)

      Idea konkursu

      Tradycja to jeden z podstawowych fundamentów naszej tożsamości, to nasza pamięć o przeszłości. Kultywujemy ją w naszych rodzinach i w państwie, w społecznościach lokalnych i regionalnych oraz całej wspólnocie narodowej, w wojsku, w organizacjach społecznych i związkach wyznaniowych. Jej wychowawcze znaczenie doceniają wszyscy, począwszy od rodziców i dziadków, dostrzegają je szerokie kręgi nauczycieli, wychowawców i wojskowych, działaczy państwowych i społeczników.  Można powiedzieć, że tradycję dostrzega, ceni i pielęgnuje każdy Polak mieszkający w Rzeczypospolitej, jak i w diasporze rozsianej po całym świecie.

      (źródło: http://www.losyzolnierza.pl/losyzolnierza/index.php?option=com_content&view=article&id=11&Itemid=114)

       

    • Rozstrzygnięcie konkursu "Gdy spotkałem Stasia i Nel..."

      Rozstrzygnięcie konkursu "Gdy spotkałem Stasia i Nel..."

      Laureatem konkursu "Gdy spotkałem Stasia
      i Nel..." został Oskar Mulcan z kl.6. Gratulacje!

      Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Baśnie, naturalnie!" (szczegóły w zakładce biblioteka szkolna - konkursy).

      Relację z Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych
      w naszej bibliotece można zobaczyć w galerii zdjęć biblioteki.

    strona:

    Kontakt

    • Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Psarach
      Główna 40
    • tel. 071 3878692
      NIP: 9151605007
      Reg. 001181191

    Galeria zdjęć